Jakým způsobem raději logujete?
Akce !!!

Nyní máte možnost nakupovat za výhodné ceny.

Reklama

groundspeak

Vlečka na Orlík

CWG - Vlečka na Orlík

Vlečka vznikla v letech 1956 az 1957, a přepravoval se po ní materiál na stavbu Orlické přehrady.


Při návštěvnosti, kterou série má, není v silách a finančních možnostech ownerů, nechat vyrobit památeční CWG a distribuovat je. Proto nás owneři požádali o spolupráci.

 

Vlecka na Orlik


Jestliže jste si prošli serii keší "vlecka na Orlik" a máte zájem o památeční CWG, máte možnost si ho zde objednat a bude Vám doručeno Českou poštou (obyčejným dopisem) na adresu , kterou uvedete, nebo jiným způsobem, který dohodneme.Cena jednoho CWG je 10,-Kč + poštovné dle počtu.

Při osobním odběru pouze 10,-Kč, samozřejme bez poštovného.Po objednání zašleme email s instrukcemi a číslem účtu pro převod. Stačí zaslat peníze na účet a vše ostatní zajistíme my.Větší část celé ceny je jen poštovné České pošty. Takové položky jako balné, či poplatek za připsání na účet, který banka účtuje zde pomíjíme. Je samozřejmě možné počty sdružovat a poslat v jednom dopise (balíčku) více kusů pro celou skupinu kačerů, kteří na vlečce byli (pak individuelně přepočítáme poštovné a tím celkovou cenu). Případně můžeme předat CWG na některém z eventů.

 


Jsme také kačeri a řešení se tedy vždy najde. Rozhodně to není děláno pro "business" ... to je snad jasné.