Jakým způsobem raději logujete?
Akce !!!

Nyní máte možnost nakupovat za výhodné ceny.

Reklama

groundspeak

Arabela v Říši pohádek

CWG - Arabela

 

Sérii Arabela, kterou jsme měli možnost si i odlovit je opravdu super, a nyní ten kdo jí již také odlovil, má možnost získat toto památeční CWG :-)

 

INFORMACE z listingu keše:

Arabela v Říši pohádek je série keší, na mapě umístěných do tvaru písmene “A” v blízkosti zámku ve Zbiroze, kde se právě významné části tohoto dětského seriálu natáčely.Seriál Arabela natáčel Václav Vorlíček s Československou televizí v roce 1979. Setkáváme se s princeznou Arabelou, její sestrou Xénií, rodinou Majerových, ale také se zlým čarodějem Rumburakem. Příběh se odehrává ve dvou světech, v říši lidí - takovém, jaký byl svět v roce 1979 a v Říši pohádek krále Hyacinta, kde se potkávají všechny pohádkové postavy ze známých i méně známých pohádek. Můžeme zde narazit na Sněhurku, Karkulku či na velké množství kouzelných relikvií, zejména pak kouzelný prsten, který splní každé přání.


Arabela
Do podobného světa se máte nyní možnost vypravit i vy. Nečeká Vás boj s draky či zlým čarodějem... Vaším úkolem bude všechny pohádkové postavy najít. Každá cache je věnována některé pohádce, a to nejen její listing, ale možná i... ale to už nepředbíhejme.

Série je tvořena převážně tradičními cachemi, takže si její délku snadno vyvodíte. Bonus je, na české poměru poněkud netradičně, Letterbox cache hybrid, takže Vás nečeká sbírání bonusových čísel ani složité počítání. Navíc si z cache budete moci jako památku odnést otisk razítka.