Jakým způsobem raději logujete?
Akce !!!

Nyní máte možnost nakupovat za výhodné ceny.

Reklama

groundspeak

Jihočeský kapr

CWG - Jihočeský kapr

 

Kapr Série byla založena jihočeskými kačery k oslavě typicky jihočeského zvířete :-)

 

Domluvili jsme se s dalšími ownery jedné parádní série na jihu Čech (Jihočeský kapr) a pro vás, kteří jste ji již úspěšně zvládli, máte možnost si pro sebe zajistit toto památeční CWG.

 

jihocesky kapr


Jestliže jste si prošli serii keší "Jihočeský kapr" a máte zájem o památeční CWG, máte možnost si ho zde objednat a bude Vám doručeno Českou poštou (obyčejným dopisem) na adresu , kterou uvedete, nebo jiným způsobem, který dohodneme.Cena jednoho CWG je 10,-Kč + poštovné dle počtu.

Při osobním odběru pouze 10,-Kč, samozřejme bez poštovného.Po objednání zašleme email s instrukcemi a číslem účtu pro převod. Stačí zaslat peníze na účet a vše ostatní zajistíme my.Větší část celé ceny je jen poštovné České pošty. Takové položky jako balné, či poplatek za připsání na účet, který banka účtuje zde pomíjíme. Je samozřejmě možné počty sdružovat a poslat v jednom dopise (balíčku) více kusů pro celou skupinu kačerů, kteří na kaprovi byli (pak individuelně přepočítáme poštovné a tím celkovou cenu). Případně můžeme předat CWG na některém z eventů.

 


Jsme také kačeri a řešení se tedy vždy najde. Rozhodně to není děláno pro "business" ... to je snad jasné.