Jakým způsobem raději logujete?
Akce !!!

Nyní máte možnost nakupovat za výhodné ceny.

Reklama

groundspeak

Cupitání Českolipskem

Wherigo Cache

Cupitani Ceskolipskem

 

Wherigo hra vás provede centrem České Lípy, délka trasy něco přes čtyři km. Na výběr máte pěšky, na kole nebo automobilem (kdy se domnívám, že automobilem vám to rozhodně bude trvat déle a budete muset řešit problémy s parkováním v centru města - ale pokud na tom trváte, váš problém :)


http://strana.zeleni.cz/getfile.php?id=4485&cid=189&name=

 

CWG můžete objednávat po zdárném dokončení Wherigo hry, máte možnost si ho zde objednat a bude Vám doručeno Českou poštou (obyčejným dopisem) na adresu, kterou uvedete, nebo jiným způsobem, který dohodneme.Cena jednoho CWG je 10,-Kč + poštovné dle počtu.

Při osobním odběru pouze 10,-Kč, samozřejme bez poštovného.Po objednání zašleme email s instrukcemi a číslem účtu pro převod. Stačí zaslat peníze na účet a vše ostatní zajistíme my.Větší část celé ceny je jen poštovné České pošty. Takové položky jako balné, či poplatek za připsání na účet, který banka účtuje zde pomíjíme. Je samozřejmě možné počty sdružovat a poslat v jednom dopise (balíčku) více kusů pro celou skupinu kačerů, kteří na sérii byli (pak individuelně přepočítáme poštovné a tím celkovou cenu). Případně můžeme předat CWG na některém z eventů.

 


Jsme také kačeri a řešení se tedy vždy najde. Rozhodně to není děláno pro "business" ... to je snad jasné.